Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 10 червня 2015 року 

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до статей 12, 134,136 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Флореску Володимира Ілліча, про включення до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на земельному аукціоні земельну ділянку по вулиці Грушевського в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Включити в перелік земельних ділянок що підлягають продажу на земельному аукціоні земельну ділянку площею 0,10 гектара, яка розташована в місті Здолбунів по вулиці Грушевського ( район пам'ятника жертвам фашизму) передбачену для продажу суб'єктам підприємницької діяльності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на земельному аукціоні.

2. Дати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.10 гектара у власність шляхом проведення земельного аукціону суб'єктам підприємницької діяльності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Грушевського ( район пам'ятника жертвам фашизму) в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, забудовані землі.

3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом проведення земельного аукціону замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та провести державну експертизу даного проекту.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

5. Хід виконання перевірити в грудні 2015 року.

 

Міський голова І. О. Ольшевський