Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 10 червня 2015 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (для будівництва та обслуговування закладів громадського харчування) по вулиці Івана Гончара, 19-б громадянину Сегеню Івану Михайловичу, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається громадянину Сегеню Івану Михайловичу для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (для будівництва та обслуговування закладів громадського харчування) по вулиці Івана Гончара, 19-б за рахунок земель, що перебувають в оренді громадянина Сегеня Івана Михайловича .

2. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 14989 (чотирнадцять тисяч дев'ятсот вісімдесят дев'ять) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 30.12.2014 року).

3. Продати земельну ділянку площею 192 квадратних метрів (0,0192) гектара за суму 14989 (чотирнадцять тисяч дев'ятсот вісімдесят дев'ять) гривень, громадянину Сегеню Івану Михайловичу для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (для будівництва та обслуговування закладів громадського харчування) по вулиці Івана Гончара, 19-б, в місті Здолбунів за рахунок земель, що перебувають в оренді громадянина Сегеня Івана Михайловича.

4. Доручити міському голові укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.

5. Громадянину Сегеню Івану Михайловичу виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

6. Громадянину Сегеню Івану Михайловичу сплатити 100 % вартості земельної ділянки до підписання договору купівлі-продажу.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

8. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

 

Міський голова І.О.Ольшевський