Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 березня 2015 року

 
Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ , статтями 12, 92, 122,123,125,126 Земельного Кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену фізичною особою-підприємцем Гусаруком Олександром Володимировичем щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається в постійне користування Державній установі «Рівненський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України» для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я (для обслуговування майнового комплексу) по вулиці Степана Бандери, 9 в місті Здолбунові, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається в постійне користування Державній установі «Рівненський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України» для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я (для обслуговування майнового комплексу) по вулиці Степана Бандери, 9 в місті Здолбунові.
2. Передати Державній установі «Рівненський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України» земельну ділянку (кадастровий номер 5622610100:00:013:0062) загальною площею 4634 метрів квадратних ( 0,4634 гектара) в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я (для обслуговування майнового комплексу) по вулиці Степана Бандери, 9 в місті Здолбунові за рахунок земель Здолбунівської районної санітарно-епідеміологічної станції.
3.Державний акт на право постійного користування землею Серія ЯЯ №251822 виданий Здолбунівській районній санітарно-епідеміологічній станції та зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 030859600018 від 29.08.2008 року вважати таким, що втратив чинність.
4.Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.
5. Державній установі «Рівненський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України»:
5.1. Оформити право на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
5.2. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
5.3. Забезпечити зберігання межових знаків, якими закріплено межі земельної ділянки в натурі.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І. О.Ольшевський