Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 березня 2015 року

 
Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12, 92, 122,123,125,126 Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання Здолбунівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Рівненській області про затвердження проекту із землеустрою розроблений фізичною особою-підприємцем Кісільчуком Павлом Анатолійовичем щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для будівництва гаража) вулиці Пушкіна, 41 в межах міста Здолбунова, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Здолбунівській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Рівненській області для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для будівництва гаража) вулиці Пушкіна, 41 в межах міста Здолбунова .
2. Передати Здолбунівській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Рівненській області в постійне користування земельну ділянку(кадастровий номер 5622610100:00:012:0137) загальною площею 54 метрів квадратних ( 0,0054 гектара) для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для будівництва гаража) вулиці Пушкіна, 41 в межах міста Здолбунова за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
3.Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.
4. Здолбунівській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Рівненській області:
4.1. Оформити право на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
4.2. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
4.3. Забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І. О.Ольшевський