Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 березня 2015 року


Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “, статтею 186 Земельного кодексу України, статтею 23 Закону України «Про оцінку земель» від 11.12.2003 № 1378-ІV, в зв’язку з багаторазовими невдалими спробами передачі в оренду земельної ділянки площею близько 161 га, зайнятої водним об’єктом, що є причиною недовиконання надходжень до міського бюджету, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести змін до рішення Здолбунівської міської ради від 06 серпня 2014 року № 1178 «Про надання дозволу на внесення змін до нормативної грошової оцінки земель міста Здолбунів» виклавши його в новій редакції, а саме:
- назву рішення виклавши «Про надання дозволу Здолбунівській міській раді на внесення змін до технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Здолбунів Здолбунівського району Рівненської області в частині перерахунку величини зонального (Км2) коефіцієнту та середньої вартості 1 м2 земель в межах ХІІ економіко-планувальної зони міста Здолбунів.
- пункт 1 рішення виклавши «Дати дозвіл Здолбунівській міській раді на внесення змін до технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Здолбунів Здолбунівського району Рівненської області в частині перерахунку величини зонального (Км2) коефіцієнту та середньої вартості 1 м2 земель в межах ХІІ економіко-планувальної зони міста Здолбунів.
2. Здолбунівській міській раді розробити технічну документацію по внесенню змін в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І.О.Ольшевський.