Р І Ш Е Н Н Я

від 18 березня 2015 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,120, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Возного Володимира Мілентійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( для обслуговування будівлі матеріального складу (ангар № 1 ) по вулиці Щепкіна,13, в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянину Возному Володимиру Мілентійовичу, який проживає в селі Богдашів по вулиці Радянська, 32 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років орієнтовною площею 0.06 гектара, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( для обслуговування будівлі матеріального складу (ангар № 1) по вулиці Щепкіна,13, в місті Здолбунів, за рахунок земель Відкритого акціонерного товариства «Здолбунівський завод продовольчих товарів».
2. Громадянину Возному Володимиру Мілентійовичу проект землеустрою розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський