Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 березня 2015 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши проект землеустрою, розроблений Приватним підприємством «Рівне Азимут» щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу громадянину Лепському Олександру Івановичу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (будівництво та обслуговування павільйону торгово – побутового призначення) по вулиці Базарна, 18, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки
кадастровий номер 5622610100:00:007:0038 загальною площею 112 квадратних метрів (0.0112) гектара у власність шляхом викупу громадянину Лепському Олександру Івановичу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (будівництво та обслуговування павільйону торгово – побутового призначення) по вулиці Базарна, 18 за рахунок земель що перебувають в оренді Стельмаха Тараса Орестовича.
2. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається громадянину Лепському Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (будівництво та обслуговування павільйону торгово – побутового призначення) по вулиці Базарна, 18 за рахунок земель, що перебувають в оренді Стельмаха Тараса Орестовича.
3. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 9579 (дев'ять тисяч п’ятсот сімдесят дев'ять ) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 31.01.2015 рік.
4. Продати земельну ділянку несільськогосподарського призначення кадастровий номер 5622610100:00:007:0038 площею 112 квадратних метрів (0.0112 га) за суму 9579 (дев'ять тисяч п’ятсот сімдесят дев'ять) гривень громадянину Лепському Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (будівництво та обслуговування павільйону торгово – побутового призначення) по вулиці Базарна, 18 за рахунок земель, що перебувають в оренді Стельмаха Тараса Орестовича.
5. Доручити міському голові укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
6. Громадянину Лепському Олександру Івановичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
7. Громадянину Лепському Олександру Івановичу сплатити 100 % вартості земельної ділянки до підписання договору купівлі-продажу.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
9. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський