Р І Ш Е Н Н Я

від 18 березня 2015 року

 


Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», додатком 9 до рішення міської ради від 22.01. 2015 року №1297 (Програма соціального захисту малозахищених верств та інших категорій населення міста Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги на 2015 рік), розглянувши заяви спортсменів – важкоатлетів, чемпіонів серед юнаків та юніорів України, майстрів спорту України Смочека С.Ю. та Василевського Р.В. про надання матеріальної допомоги на придбання вітамінів, відновлювальних засобів та калорійного харчування під час підготовки до участі в Чемпіонаті Європи та Світу з важкої атлетики, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати матеріальну допомогу Василевському Роману Вадимовичу, який проживає по вулиці Шевченка,26, міста Здолбунів, на придбання вітамінів, відновлювальних засобів та калорійного харчування під час підготовки до участі в Чемпіонаті Європи та Світу з важкої атлетики серед юніорів в сумі 2500 /дві тисячі п’ятсот / гривень.
2. Надати матеріальну допомогу Смочеку Сергію Юрійовичу, який проживає по провулку Щепкіна, 6, міста Здолбунів, на придбання вітамінів, відновлювальних засобів та калорійного харчування під час підготовки до участі в Чемпіонаті Європи та Світу з важкої атлетики серед юнаків в сумі 2500 /дві тисячі п’ятсот / гривень.
3.Завідуючій відділом бухгалтерського обліку та контролю Лабік О.І. виплатити вищезгадані кошти.

Міський голова І.Ольшевський