Р І Ш Е Н Н Я
Від 17 грудня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтею 12 Земельного Кодексу України, розглянувши заяви учасників антитерористичної операції, які надійшли в Здолбунівську міську раду в період з 15.10 2014 до 17.12.2014 року щодо виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків, зважаючи на те, що на рівні району не вирішено питання щодо виділення єдиного масиву для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків для учасників АТО поза межами населених пунктів поблизу міста Здолбунова , враховуючи відсутність на даний час на території Здолбунівської міської ради придатного єдиного відведеного масиву для індивідуального житлового будівництва з відповідно оформленою документацією, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Визначити масив для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків для учасників АТО по вулиці Коперника (друга черга) на автодорозі Рівне - Старокостянтинів.
2. До 01.05.2015 року виконавчому апарату Здолбунівської міської ради
розробити план детального планування території забудови масиву по вулиці Коперника за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. При наявності плану детального планування території забудови масиву з 01.05.2015 року розпочати видачу дозволів на виготовлення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність учасникам АТО для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків по вулиці Коперника на автодорозі Рівне – Старокостянтинів.
4.Зважаючи на лист Здолбунівської райдержадміністрації рекомендувати учасникам АТО, які мають бажання отримати земельні ділянки для ведення індивідуального садівництва, звернутись до Головного управління Держкомземагенства в Рівненській області, щодо виділення земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва поза межами населених пунктів в єдиному районному масиві ( в районі Глинської сільської ради).
5. Виконавчому комітету Здолбунівської міської ради передбачити кошти в міському бюджеті для виготовлення детального плану території забудови масиву в районі вулиці Коперника для надання земельних ділянок учасникам АТО.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.


Міський голова І.О.Ольшевський