Р І Ш Е Н Н Я
Від 17 грудня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши проект землеустрою, розроблений Приватним підприємством «Рівне Азимут» щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу громадянину Омелянському Миколі Андрійовичу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств ( обслуговування пожежного резервуару та будівлі заправки) по вулиці Шевченка,6 , міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 1800 квадратних метрів (0.18) гектара у власність шляхом викупу громадянину Омелянському Миколі Андрійовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств ( обслуговування пожежного резервуару та будівлі заправки) по вулиці Шевченка,6 за рахунок земель ВАТ «Здобунівське АТП-1761» (кадастровий номер 5622610100:00:002:0115).
2. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається громадянину Омелянському Миколі Андрійовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств ( обслуговування пожежного резервуару та будівлі заправки) по вулиці Шевченка,6 за рахунок земель ВАТ «Здобунівське АТП-1761».
3. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 31284 (тридцять одна тисяча двісті вісімдесят чотири ) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 10.11.2014).
4. Продати земельну ділянку площею 1800 квадратних метрів (0.18 га) за суму 31284.00 (тридцять одна тисяча двісті вісімдесят чотири) гривень громадянину Омелянському Миколі Андрійовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств ( обслуговування пожежного резервуару та будівлі заправки) по вулиці Шевченка,6 за рахунок земель ВАТ «Здобунівське АТП-1761».
5. Доручити міському голові укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
6. Громадянину Омелянському Миколі Андрійовичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
7. Громадянину Омелянському Миколі Андрійовичу сплатити 100 % вартості земельної ділянки до підписання договору купівлі-продажу.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
9. Хід виконання перевірити в березні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський