Р І Ш Е Н Н Я
Від 17 грудня 2014 року


Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши проект землеустрою, розроблений Приватним підприємством «Рівне Азимут» щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу громадянину Бойку Валерію Вікторовичу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств ( обслуговування будівлі столярного цеху) по вулиці 8 Березня, 35 , міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 492 квадратних метрів (0.0492) гектара у власність шляхом викупу громадянину Бойку Валерію Вікторовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (обслуговування будівлі столярного цеху) по вулиці 8 Березня, 35 за рахунок земель КП « Здолбунівський райагробуд» (кадастровий номер 5622610100:00:015:0348).
2. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається громадянину Бойку Валерію Вікторовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (обслуговування будівлі столярного цеху) по вулиці 8 Березня, 35 за рахунок земель КП « Здолбунівський райагробуд».
3. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 10315 (десять тисяч триста п'ятнадцять ) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 31.10.2014).
4. Продати земельну ділянку площею 492 квадратних метрів (0.0492 га) за суму 10315 (десять тисяч триста п'ятнадцять ) гривень громадянину Бойку Валерію Вікторовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (обслуговування будівлі столярного цеху) по вулиці 8 Березня, 35 за рахунок земель КП « Здолбунівський райагробуд»
5. Доручити міському голові укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
6. Громадянину Бойку Валерію Вікторовичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
7. Громадянину Бойку Валерію Вікторовичу сплатити 100 % вартості земельної ділянки до підписання договору купівлі-продажу.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
9. Хід виконання перевірити в березні 2015 року.
Міський голова І.О.Ольшевський