Р І Ш Е Н Н Я
Від 17 грудня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши проект землеустрою, розроблений Приватним підприємством «Рівнеелітзем» щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу громадянці Коцюбинській Ользі Миколаївні та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування будівель торгівлі ( для обслуговування магазину) по вулиці 8 Березня, 13-д , міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 42 квадратних метри (0.0042 гектара) у власність шляхом викупу громадянці Коцюбинській Ользі Миколаївні для обслуговування будівель торгівлі ( для обслуговування магазину) по вулиці 8 Березня, 13-д за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови (кадастровий номер 5622610100:00:010:0362).
2. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається громадянці Коцюбинській Ользі Миколаївні для обслуговування будівель торгівлі ( для обслуговування магазину) по вулиці 8 Березня, 13-д за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 3560 (три тисячі п’ятсот шістдесят) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 21.11.2014).
4. Продати земельну ділянку площею 42 квадратних метрів (0.0042 га) за суму 3560 (три тисячі п’ятсот шістдесят) гривень громадянці Коцюбинській Ользі Миколаївні для обслуговування будівель торгівлі ( для обслуговування магазину) по вулиці 8 Березня, 13-д за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
5. Доручити міському голові укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
6. Громадянці Коцюбинській Ользі Миколаївні виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
7. Громадянці Коцюбинській Ользі Миколаївні сплатити 100 % вартості земельної ділянки до підписання договору купівлі-продажу.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
9. Хід виконання перевірити в березні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський