Р І Ш Е Н Н Я
від 17 червня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями 12,92,123 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання комунального підприємства «Міське будинкоуправління» про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (для обслуговування частини будівлі бані) по вулиці Івана Гончара, 16 в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,03 гектара, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (для обслуговування частини будівлі бані) по вулиці Івана Гончара, 16 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель житлової та громадської забудови .
2. Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» проект із землеустрою замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський