Р І Ш Е Н Н Я
від 17 грудня 2014 року


Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,92,123 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання комунального підприємства «Міське будинкоуправління» про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування
багатоквартирних житлових будинків по вулиці Шкільна, 40 та по вулиці Цементників, 4 в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування орієнтовною площею 0.2690 гектара для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків в місті Здолбунів, з них:
- земельна ділянка орієнтовною площею 0.1563 гектара по вулиці Шкільна, 40,
- земельна ділянка орієнтовною площею 0.1127 гектара по вулиці Цементників, 4 за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
2. Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» проект із землеустрою замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський