Р І Ш Е Н Н Я

від 17 грудня 2014 року

З метою забезпечення безперебійного фінансування видатків з міського бюджету, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 79 Бюджетного кодексу України, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Доручити виконавчому комітету міської ради до затвердження міського бюджету на 2015 рік здійснювати видатки з міського бюджету лише на цілі, які визначені в рішенні міської ради від 7 лютого 2014 року № 1055 “Про міський бюджет на 2014 рік” на утримання міських бюджетних установ та реалізацію програм, що забезпечують життєдіяльність міста.
При цьому щомісячні видатки не можуть перевищувати 1/12 обсягу видатків, визначених в рішенні міської ради від 7 лютого 2014 року № 1055.
До ухвалення рішення “Про міський бюджет на 2015 рік” проведення капітальних видатків заборонити.
2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право виконавчому комітету міської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:
- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів та податкової політики (голова Броніч А.Й.), а організацію його виконання доручити міському голові І.О.Ольшевському.


Міський голова І.О.Ольшевський