Р І Ш Е Н Н Я
Від 15 жовтня 2014 року
Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,42,116,118 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву Здолбунівського об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Надія» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Старомильська, 25 на території міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл Здолбунівському об’єднанню співвласників багатоквартирних будинків «Надія » (Інд. код. 36156552) на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2000 гектара у власність для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Старомильська, 25 на території міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Здолбунівському об’єднанню співвласників багатоквартирних будинків «Надія» замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд і затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.