Р І Ш Е Н Н Я
Від 15 жовтня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України „Про державну експертизу землевпорядної документації”, відповідно до статей 12, 138, Земельного кодексу України, Тимчасового порядку продажу земельних ділянок або прав оренди на них із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Рівненської області затвердженого рішенням обласної ради від 23.061.2009 року за № 1094, , розглянувши заяву громадянина Бурухіна Тараса Юрійовича, про включення до переліку земельних ділянок що підлягають продажу права оренди на земельному аукціоні земельної ділянки по вулиці Паркова в місті Здолбунів, міська рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Включити в перелік земельних ділянок що підлягають продажу права
оренди на земельному аукціоні земельну ділянку площею 0,0020 гектара, яка розташована в місті Здолбунів по вулиці Паркова (р-н перехрестя вулиці Паркова та 2 Лютого), передбачену для продажу права оренди суб’єктам підприємницької діяльності для встановлення тимчасового об’єкту комерційного призначення на земельному аукціоні.
2. Дати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0020 гектара в оренду терміном на 5 (п’ять) років, шляхом проведення земельного аукціону по продажу права оренди суб’єктам підприємницької діяльності, для встановлення об’єкту комерційного призначення по вулиці Паркова (р-н перехрестя вулиці Паркова та 2 Лютого) в місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, забудовані землі.
3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років шляхом проведення земельного аукціону по продажу права оренди замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт, провести державну експертизу даного проекту та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
5. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

Міський голова І. О. Ольшевський