Р І Ш Е Н Н Я
Від 15 жовтня 2011 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 92, 122, 123, 25, 126 Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання дошкільного навчального закладу № 2 «Дзвіночок» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (для обслуговування приміщення дошкільного закладу)
по вулиці Данила Галицького, 16 в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл дошкільному навчальному закладу № 2 «Дзвіночок» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування площею 0.76 гектара, для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (для обслуговування приміщення дошкільного закладу)
по вулиці Данила Галицького, 16, за рахунок земель житлової та громадської забудови.
2. Дошкільному навчальному закладу № 2 «Дзвіночок» замовити проект із землеустрою в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.