Р І Ш Е Н Н Я
від 15 жовтня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Літвінчука Василя Леонідовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування приміщення магазину та кафе) по вулиці Коперника, 61-а в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. В зв’язку з продажем об’єкту нерухомого майна по вулиці Коперника, 61а в місті Здолбунів громадянином Гуминюком Олегом Владиленовичем, договір оренди № 5 від 27.11.2001 року вважати таким що втратив чинність, земельну ділянку площею 0.03 гектара вилучити до земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Дати дозвіл громадянину Літвінчуку Василю Леонідовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Миру, 6 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а також експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0.0400 гектара, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування приміщення магазину, та кафе) по вулиці Коперника, 61-а, в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Громадянину Літвінчуку Василю Леонідовичу проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
5. Хід виконання перевірити в травні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський