Р І Ш Е Н Н Я
від 15 жовтня 2014 року


Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Бойка Валерія Вікторовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (обслуговування будівлі столярного цеху) по вулиці 8 Березня, 35, в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянину Бойку Валерію Вікторовичу, який проживає в селі Здовбиця по вулиці Л.Українки, 11-а на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а також експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0.050 гектара для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (обслуговування будівлі столярного цеху) по вулиці 8 Березня, 35, в місті Здолбунів, за рахунок земель КП «Здолбунівський райагробуд».
2. Громадянину Бойку Валерію Вікторовичу проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в травні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський