Р І Ш Е Н Н Я


Від 15 жовтня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 93, 124 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши заяву громадянки Іванчук Ольги Іванівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років для ведення індивідуального городництва по вулиці Цегельна в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянці Іванчук Ользі Іванівні яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Цегельна, 7 квартира 3 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років орієнтовною площею 300 метрів квадратних (0.03 гектара) для відведення індивідуального городництва по вулиці Цегельна в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Іванчук Ользі Іванівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.