Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 серпня 2014 року

 
Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12, 120 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Місюри Григорія Михайловича про те, що в зв’язку зі смертю дружини Місюри Валентини Михайлівни власника на об’єкт нерухомого майна по вулиці вул. Ватутіна, 32, просить визнати такими, що втратили чинність рішення Здолбунівської міської ради від 9 жовтня 2013 року № 905 в частині передачі у власність земельної ділянки громадянці Місюрі Валентині Михайлівні , міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Вважати такими, що втратили чинність:
- рішення Здолбунівської міської ради від 21 грудня 2011 року № 378
«Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою по складанню державного акту на земельні ділянки щодо передачі
їх у спільну сумісну власність на території міста Здолбунів» в частині надання дозволу громадянці Місюрі Валентині Михайлівні.
- рішення Здолбунівської міської ради від 9 жовтня 2013 року № 905 «Про затвердження проектів відведення та технічних документацій із землеустрою по складанню державних актів на право власності на земельні ділянки та передачу земельних ділянок у власність» в частині передачі громадянці Місюрі Валентині Михайлівні.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І. Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І. О. Ольшевський