Р І Ш Е Н Н Я
Від 11 червня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 93, 124 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши заяву громадян Крука Ярослава Ісаковича та Крук Оксани Олексіївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років для будівництва обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд по вулиці Мартинівка, 92 в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянам Круку Ярославу Ісаковичу та Крук Оксані Олексіївні, які проживають в місті Здолбунів по вулиці Словацького, 8а на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років орієнтовною площею1500 метрів квадратних (0.15 гектара) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд по вулиці Мартинівка, 92 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянам Круку Ярославу Ісаковичу та Крук Оксані Олексіївні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в червні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.