Р І Ш Е Н Н Я
Від 11 червня 2014 року

 
Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ ст.12,92,120,122,123,125,126 Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання Державного закладу « Відділкова лікарня станції Рівне» Державного територіально-галузевого об’єднання « Львівська залізниця» щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, що розташовані в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл Державному закладу « Відділкова лікарня станції Рівне» Державного територіально-галузевого об’єднання « Львівська залізниця» на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) загальною площею 15911метрів квадратних ( 1.5911 гектара) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, що розташовані в межах міста Здолбунів , а саме:
- 11282 метрів квадратних (1.1282 гектара) по вулиці Г. Мазепи,25;
- 855 метрів квадратних ( 0.0855гектара) по вулиці І. Гончара,26;
- 1975 метрів квадратних ( 0.1975 гектара) по вулиці І. Гончара,25;
за рахунок земель Вузлової лікарні станції Здолбунів Львівської залізниці за рахунок земель .
2.Державному територіально-галузевому об’єднанню «Львівська залізниця» (відокремлений підрозділ « Рівненська дирекція залізничних перевезень») замовити технічну документацію із землеустрою в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в червні 2015 року.


Міський голова І. О.Ольшевський