Р І Ш Е Н Н Я
Від 11 червня 2014 року


Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши звернення громадянина Омелянського Миколи Андрійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (обслуговування пожежного резервуару та будівлі заправки) вулиці Шевченка, 6 в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянину Омелянському Миколі Андрійовичу, який проживає в селі Ільпінь по вулиці 1 Травня, 11 на розроблення проекту землеустрою, щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею 0.1800 гектара для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (обслуговування пожежного резервуару та будівлі заправки) вулиці Шевченка, 6 в місті Здолбунів, за рахунок земель ВАТ «Здобунівське АТП-1761».
2. Громадянину Омелянському Миколі Андрійовичу проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження і розгляд чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в червні 2015 року.

Міський голова     І.О.Ольшевський.