Р І Ш Е Н Н Я
Від 11 червня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 93, Земельного Кодексу України, розглянувши заяву громадянки Дяк Лілії Олегівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років для ведення індивідуального городництва по вулиці Віли ІV в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Дяк Лілії Олегівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Віли ІX, 44 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років орієнтовною площею 700 метрів квадратних (0.05 гектара) для ведення індивідуального городництва по вулиці Віли ІV в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Дяк Лілії Олегівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в червні 2015 року.


Міський голова І.О.Ольшевський.