Р І Ш Е Н Н Я
Від 23 квітня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян про надання дозволу багатодітним родинам на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд на території міста Здолбунова, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради, наступним громадянам:
- Кравчук Марії Валентинівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Драгоманова, земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га по вулиці 8 Березня.
- Якубенко Світлані Валентинівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Коперника, 65 квартира 45, земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га по вулиці 8 Березня.
- Дрозд Лесі Володимирівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Івана Гончара, 18 квартира 1 земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га по вулиці 8 Березня.
2. Вищеперерахованим громадянам розробити проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І. О. Ольшевський