Р І Ш Е Н Н Я
від 19 березня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями 12, 92, 123 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Комунального підприємства «Здолбунівське » про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки щодо передачі в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури по вулиці 8 Березня, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл Комунальному підприємству «Здолбунівське » на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки загальною площею 0,6656 гектара (6656 квадратних метри) ( Кадастровий номер 5622610100:00:015:0284) щодо передачі в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (для організації ринку для торгівлі сільськогосподарською продукцією ) по вулиці 8 Березня в місті Здолбунів за рахунок земель Комунального підприємства « Міське будинкоуправління» .
2. Комунальному підприємству «Здолбунівське » замовити технічну документацію із землеустрою в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в березні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський