Р І Ш Е Н Н Я
від 19 березня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Сірого Юрія Володимировича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування виробничої будівлі (цеху порошків) по вулиці Старомильська, 32 в місті Здолбунів, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянину Сірому Юрію Володимировичу, який проживає в селі Копитків по вулиці Шкільна, 12 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а також експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0.2611 гектара, для обслуговування виробничої будівлі (цеху порошків) по вулиці Старомильська, 32 в місті Здолбунів, за рахунок земель виробничого акціонерного товариства « Здолбунівський завод продовольчих товарів».
2. Проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради до 01.03.2015.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в березні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський