Р І Ш Е Н Н Я
від 04 лютого 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і статтями 12, 42, 116, 120, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та розглянувши заяву від громадянки Ридош Любов Федорівни та громадянина Карпінчука Василя Володимировича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування нежитлової будівлі магазину «Продтовари») по вулиці Паркова, 68 в межах міста Здолбунів, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянці Ридош Любові Федорівні, яка проживає в місті Здолбунів, провулок Шкільний, 2, квартира 2 та громадянину Карпінчуку Василю Володимировичу, який проживає в місті Рівне, вулиця Боженова, 6 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,03 гектара, у власність, шляхом викупу, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування нежитлової будівлі магазину «Продтовари») по вулиці Паркова, 68, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови (забудовані землі-землі комерційного використання).
2. Громадянці Ридош Любові Федорівні та громадянину Карпінчуку Василю Володимировичу замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в березні 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський