Р І Ш Е Н Н Я
Від 04 лютого 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянки Гальчук Валентини Степанівни про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вулиці 8 Березня, 40-а на території міста Здолбунова, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл громадянці Гальчук Валентині Степанівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці 8 Березня,40-а квартира 2 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,027 гектара для ведення особистого селянського господарства по вулиці 8 Березня,40-а за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
2. Громадянці Гальчук Валентині Степанівні розробити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І. О. Ольшевський