Р І Ш Е Н Н Я
Від 25 грудня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і статтями 12, 42, 116, 120, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши клопотання Командитного товариства «Рівне-Пас» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (обслуговування автостанції « Здолбунів») по вулиці Базарній, 1 в межах міста Здолбунова, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Командитному товариству «Рівне-Пас» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки земельної ділянки загальною площею 870 квадратних метрів ( 0.0870 гектара ) в оренду терміном на 5 (п’ять) років для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (обслуговування автостанції «Здолбунів») по вулиці Базарній, 1за рахунок земель що перебували в постійному користуванні Відкритого акціонерного товариства « Рівненське підприємство автобусних станцій ».
2. Командитному товариству «Рівне-Пас» замовити проект землеустрою в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження чергової сесії міської ради до 01.12.2014 року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський