Р І Ш Е Н Н Я


Від 18 грудня 2013 року

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши лист регіонального відділення Фонду державного майна України в Рівненській області, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати згоду регіональному відділенню Фонду державного майна
України в Рівненській області на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Здолбунова житлового будинку №6 по вулиці Устима Кармелюка в місті Здолбунова, який під час приватизації не ввійшов до статутного капіталу ЗАТ «Рівнебуд».
2. Заступнику міського голови Палію О.О. створити комісію по прийому-передачі вищевказаного житлового будинку.
3. Регіональному відділенню Фонду державного майна України в Рівненській області виготовити та представити в Здолбунівську міську раду свідоцтва на право власності на житловий будинок, господарські будівлі та прибудинкову земельну ділянку.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування ( голова постійної комісії Максимчук В.В.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.Ольшевський