Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 грудня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і статтями 12, 42, 116, 120, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши клопотання Рівненської автомобільної школи Товариства сприяння обороні України про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки ( на місцевості) щодо передачі земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (обслуговування адміністративного будинку та гаражів) по вулиці Незалежності, 20 в межах міста Здолбунова, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл Рівненській автомобільній школі Товариства сприяння обороні України на розроблення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок (на місцевості) щодо передачі земельної ділянки загальною площею 1400 квадратних метрів (0.14) гектара в оренду терміном на 5 (п’ять) років для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (обслуговування адміністративного будинку та гаражів) по вулиці Незалежності, 20 за рахунок земель що перебували в постійному користуванні Здолбунівського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України.
2. Рівненській автомобільній школі Товариства сприяння обороні України замовити технічну документацію в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський