Р І Ш Е Н Н Я
від 03 грудня 2013 року


Керуючись статтею 5 Конституції України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в країні, невмотивовані жорстокі дії силових структур в ніч на 30 листопада 2013 року з метою придушення мирного протесту українських громадян, які вимагають відновлення євроінтеграційних заходів, виступаючи від імені територіальної громади міста Здолбунова, Здолбунівська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1.Схвалити текст звернення депутатів Здолбунівської міської ради до Президента України Януковича В.Ф. та Верховної Ради України щодо стабілізації ситуації в країні (додається).
2. Направити дане звернення у Верховну Раду України та Адміністрацію Президента України, керівникам опозиційних сил та оприлюднити в засобах масової інформації.
3. Висловити підтримку учасникам протестних заходів за відновлення євроінтеграції та вимог про негайну відставки Кабінету Міністрів України, покарання усіх причетних до побиття мирних протестувальників на майдані Незалежності у місті Києві 30 листопада 2013 року.
4. Підтримати рішення трудових колективів про участь в загальнонаціональному безстроковому страйку, як законному засобі протесту проти антиконституційних дій влади.
5. Закликати усіх жителів міста Здолбунова підтримати дане рішення висловити свою громадянську позицію щодо стабілізації ситуації в країні та недопущення згортання євроінтеграції.
6. Розмістити на приміщенні Здолбунівської міської ради поруч з Державним прапором України прапор Євросоюзу в знак солідарності з учасниками мирних акцій протесту до підписання угоди з Євросоюзом.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради Капітулу В.В.
Міський голова І. ОльшевськийЗвернення
депутатів Здолбунівської міської ради
щодо стабілізації ситуації в країні

Ми, депутати Здолбунівської міської ради, глибоко обурені побиттям учасників мирної акції на підтримку євроінтеграційного курсу України в м. Києві в ніч з 29 на 30 листопада. Запізніле пояснення Миколи Азарова свідчить про те, що влада втратила контроль над ситуацією, а тому має нести відповідальність за брутальне знущання правоохоронних органів над своїми співвітчизниками. У зв'язку з цим, вимагаємо відставки уряду Миколи Азарова, а винних у скоєнні ганебного злочину проти власного народу притягнути до кримінальної відповідальності.
Водночас вимагаємо від Верховної Ради України невідкладно прийняти усі Закони, які вимагаються як умова для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
Разом з тим ми переконані, що Президент України, який не може гарантувати і забезпечити права та свободи своїх громадян, має добровільно скласти свої повноваження.

С Х В А Л Е Н О
рішенням міської ради
від 03 грудня 2013 року № 951