Р І Ш Е Н Н Я

від 14 листопада 2013 року

Керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», розглянувши листи Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації і комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія» та з метою прискорення введення в експлуатацію і передачу у власність територіальній громаді міста Здолбунів міні котельні по вул. Шевченка,202, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» на укладання договору поруки по оплаті виконаних об’ємів робіт по об’єкту «ЦТП по вул. Шевченка, 202 в м.Здолбунів – реконструкція» за рахунок коштів міського бюджету.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова комісії Максимчук В.В.) та заступника міського голови Палія О.О., а організацію виконання на директора комунального підприємста «Здолбунівкомуненергія» Шавронську В.А.

Міський голова І.Ольшевський