Р І Ш Е Н Н Я

Від 09 жовтня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та, розглянувши клопотання голови правління ОСББ «Берізонька» про внесення змін до генерального плану забудови міста Здолбунів, а саме: територію, яка відносилася до категорії земель промисловості, на якій знаходиться будинок №11, по вулиці Заводська, який був переданий під житло, віднести до категорії земель житлової та громадської забудови, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл на проведення корегування частини генерального плану забудови міста для зміни функціонального зонування категорії земель по вулиці Заводська, 11, а саме: територію, яка відносилася до категорії земель промисловості, на якій знаходиться будинок № 11, по вулиці Заводська, який був переданий під житло, віднести до категорії земель житлової та громадської забудови.
2. Здолбунівській міській раді звернутися в Рівненську філію НДІ «Діпромісто» для проведення корегування частини генерального плану забудови міста.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О.Ольшевський