Р І Ш Е Н Н Я
Від 09 жовтня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Укртрансвест» про включення земельної ділянки по вулиці Шевченка, 6, яка надавалась для обслуговування виробничих приміщень до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу, враховуючи, що на даній земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна, що перебуває у приватній власності Товариства з обмеженою відповідальністю «Укртрансвест», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Включити земельну ділянку, загальною площею 883 метрів квадратних (0.0883 гектара) по вулиці Шевченка, 6, що надавалась Товариству з обмеженою відповідальністю «Укртрансвест» для обслуговування виробничих приміщень до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу.
2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Укртрансвест» сплатити авансовий платіж за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 2 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
3. Дати згоду Товариству з обмеженою відповідальністю «Укртрансвест» на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вулиці Шевченка, 6 в ліцензованих організаціях.
4. Протягом 10 днів після надходження коштів ( авансових платежів за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок ) від Товариства з обмеженою відповідальністю «Укртрансвест», замовити відповідний звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення що підлягає продажу.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
6. Хід виконання перевірити в жовтні 2014 року.


Міський голова І. О. Ольшевський