Р І Ш Е Н Н Я

Від 09 жовтня 2013 року

Керуючись нормами статті 9, підпункту 31 пункту 1 статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , пунктів 5, 9 частини першої статті 10, статті 13 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статтями 355-357 Цивільного кодексу України, статті 71 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу», з метою посилення економічних основ місцевого самоврядування та поліпшення надання населенню послуг з газопостачання та приєднання до газорозподільних мереж, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодитись з пропозиціями Лукашук В.В., Герасименко Л.А., Пікарусь В.В., Плюща С.Г., Плющ О.В. та прийняти вуличні газопроводи, які розташовані за адресами: місто Здолбунів, вулиця Садова,23, збудованого за кошти Лукашук В.В., місто Здолбунів, вулиця М.Смотрицького,6, збудованого за кошти Герасименко Л.А., місто Здолбунів, вулиця Польова,24, збудованого за кошти Пікарусь В.В., місто Здолбунів, вулиця Західна,13а, збудованого за кошти Плюща С.Г., місто Здолбунів, вулиця Західна,13б, збудованого за кошти Плющ О.В., за сприяння Здолбунівської міської ради (далі - газопроводи) до спільної власності територіальної громади міста Здолбунів та громадян Лукашук В.В., Герасимено Л.А., Пікарусь В.В., Плюща С.Г. та Плющ О.В. відповідно.
2. Передати газопроводи у користування газорозподільному підприємству публічному акціонерному товариству «Рівнегаз».
3. Погодити укладення Лукашук В.В., Герасименко Л.А., Пікрусь В.В., Плющем С.Г. та Плющ О.В. з газорозподільним підприємством публічним акціонерним товариством «Рівнегаз» договору на користування газопроводами відповідно до Типового договору на користування складовими Єдиної газотранспортної системи України (між власниками та газотранспортними або газорозподільними підприємствами), затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 07.03.2013 № 227, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27.03.2013 за № 492/23024.
4. Громадянам Лукашук В.В., Герасименко Л.А., Пікарусь В.В., Плющу С.Г. та Плющ О.В. підписати зазначений договір, зміни та доповнення до нього, а також документи, складені в ході чи на його виконання, без додаткових погоджень від Здолбунівської міської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування ( голова постійної комісії Максимчук В.В.), а організацію його виконання на заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський