Р І Ш Е Н Н Я


Від 14 серпня 2013 року


Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України та, враховуючи рішення сесії Здолбунівської районної ради № 541 від 24 липня 2013 року « Про внесення змін до районної Програми підготовки та відзначення двохсотріччя з дня народження Т. Г. Шевченка», міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни в рішення міської ради № 812 від 20.03.2013 «Про надання дозволу Здолбунівській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва пам’ятника Т. Г. Шевченку в районі перехрестя вулиць Шкільна – Шевченка (біля Будинку Побуту) в місті Здолбунові» та № 867 від 05.06.2013 «Про внесення зміни до пункту 1 рішення міської ради № 812 від 20.03.2013 року «Про надання дозволу Здолбунівській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва пам’ятника Т. Г. Шевченку в районі перехрестя вулиць Шкільна – Шевченка (біля Будинку Побуту) в місті Здолбунові» , а саме:
- слово «пам’ятника» замінити словами «пам’ятного знаку».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О. Ольшевський