Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 червня 2013 року


Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями 12, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до пункту 1 рішення міської ради № 812 від 20.03.2013 року «Про надання дозволу Здолбунівській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва пам’ятника Т. Г. Шевченку в районі перехрестя вулиць Шкільна – Шевченка (біля Будинку Побуту) в місті Здолбунові», а саме пункт 1 викласти в наступній редакції :
- Дати дозвіл Здолбунівській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 0,17 гектара для будівництва пам’ятника Т. Г. Шевченку в районі перехрестя вулиць Шкільна – Шевченка (біля Будинку Побуту) в місті Здолбунові за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О. Ольшевський