Р І Ш Е Н Н Я

Від 05 червня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Ярмощука Віктора Степановича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування частини приміщення виробничого корпусу по вулиці Шевченка, 6 в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл громадянину Ярмощуку Віктору Степановичу, який проживає в селі Ільпінь по вулиці Українська, 1 Здолбунівського району на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а також експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0.0258 гектара для обслуговування частини приміщення виробничого корпусу по вулиці Шевченка, 6, за рахунок земель орендованих Товариством з обмеженою відповідальністю « Укртрансвест».
2. Проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт, та представити на затвердження і розгляд чергової сесії міської ради до 01.06.2014.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський