Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 червня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 141, 142, Земельного кодексу України, статтею 31 Закону України « Про оренду землі» та, розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю « Укртранвест» про припинення права тимчасового користування на умовах оренди частиною земельної ділянки, що була надана для обслуговування частини виробничого приміщення по вулиці Шевченка, 6, в зв’язку з втратою виробничої необхідності, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити Товариству з обмеженою відповідальністю « Укртранвест» права тимчасового користування на умовах оренди частини земельної ділянки загальною площею 0,0998 га., що була надана для обслуговування частини виробничого приміщення по вул. Шевченка, 6 в зв’язку з втратою виробничої необхідності та вилучити її до земель запасу міста Здолбунова.
2. Товариству з обмеженою відповідальністю « Укртранвест» виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для внесення змін до договору оренди земельної ділянки та затвердити згідно чинного законодавства .
3. Спеціалісту – землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський