Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 червня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, статтями 12, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного Кодексу України та розглянувши клопотання Відділу культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування музею імені Приходька в межах міста Здолбунова, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Відділу культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,05 гектара для обслуговування музею імені Приходька по вулиці 8 Березня, 29-в в межах міста Здолбунова за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Відділу культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.