Р І Ш Е Н Н Я
Від 20 березня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, статтями 12, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного Кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою, розроблену Приватним підприємством « Рівнеелітзем» щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) громадянину Лаврику Олександру Васильовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Нова, 100 в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0.07 гектара (кадастровий номер земельної ділянки № 5622610100:00:006:0630) громадянину Лаврику Олександру Васильовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Нова, 100 в місті Здолбунів за рахунок земель, що перебували у власності громадянки Лаврик Валентини Анастасіївни.
2. Громадянину Лаврику Олександру Васильовичу оформити право на земельну ділянку у порядку, визначеному законодавством. 
3. Громадянину Лаврику Олександру Васильовичу земельну ділянку використовувати суворо за цільовим призначенням.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О.Ольшевський