Р І Ш Е Н Н Я
Від 20 березня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статями 12, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву громадянина Мазура Віталія Васильовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Садова, 35-а в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянину Мазуру Віталію Васильовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Садова, 35 квартира 2 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років орієнтовною площею 0,0143 гектара для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Садова, 35-а в межах міста Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Громадянину Мазуру Віталію Васильовичу замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.