Р І Ш Е Н Н Я
Від 20 березня 2013 року

 
Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання Комунального підприємства «Здолбунівське» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва терміналу по перевантаженню сміття по вулиці Шевченка в межах міста Здолбунів, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл Комунальному підприємству «Здолбунівське» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,40 гектара для будівництва терміналу по перевантаженню сміття по вулиці Шевченка ( район старого залізничного переїзду) в межах міста Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади .
2. Комунальному підприємству  «Здолбунівське» замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.