Р І Ш Е Н Н Я

Від 20 березня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “ , Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтею 23 Закону України « Про оцінку земель» від 11.12.2003 року № 1378-ІV, розглянувши технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земель населених пунктів, розроблену ПП ПВЦ «Лендбуд – Вест», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Схвалити проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Здолбунівської міської ради із показниками базової вартості та грошової оцінки 1 м2 забудованих земель" в розрізі економіко-планувальних зон з показниками наведеними в додатку № 1.
2.Проект рішення оприлюднити в засобах масової інформації та протягом місяця розглянути пропозиції щодо нормативної грошової оцінки, які будуть надходити на адресу Здолбунівської міської ради після оприлюднення.

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів та податкової політики (голова Броніч А. Й.), а організацію його виконання на заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський