Р І Ш Е Н Н Я
Від 27 грудня 2012 року


Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12, 92, 116, 118, 120, 122, 123, 125, 126 Земельного Кодексу України, розглянувши проект із землеустрою розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю «Земляприватінформ» щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Свято-Казанської парафії Рівненської єпархії Української православної Церкви в постійне користування для будівництва і обслуговування недільної школи, житлового будинку культової особи, господарських будівель і споруд по вулиці Шевченка,260 в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Свято-Казанської парафії Рівненської єпархії Української православної Церкви в постійне користування для будівництва і обслуговування недільної школи, житлового будинку культової особи, господарських будівель і споруд по вулиці Шевченка,260 в місті Здолбунів.
2. Передати Релігійній громаді Свято-Казанської парафії Рівненської єпархії Української православної Церкви у постійне користування земельну ділянку загальною площею 6850 квадратних метрів (0.6850 гектара) для будівництва і обслуговування недільної школи, житлового будинку культової особи господарських будівель і споруд в межах міста Здолбунів, а саме :
- земельну ділянку загальною площею 1044 квадратних метрів ( 0,1044 гектара) по вулиці Шевченка,260 ;
- земельну ділянку загальною площею 5806 квадратних метрів ( 0,5806 гектара) на перехресті вулиць Шевченка – Паркова за рахунок земель , що перебувають в постійному користуванні Релігійної організації Свято-Катеринівської парафії Рівненської Єпархії Української православної церкви.
3. Релігійній громаді Свято-Казанської парафії Рівненської єпархії Української православної Церкви видати державний акти на право постійного користування на земельну ділянку в порядку передбаченому чинним законодавством.
4. Релігійній громаді Свято-Казанської парафії Рівненської єпархії Української православної Церкви використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
5. Релігійній громаді Свято-Казанської парафії Рівненської єпархії Української православної Церкви забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.
6.Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О.Ольшевський