Р І Ш Е Н Н Я


Від 27 грудня 2012 року


Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянки Анікіної Ольги Леонтіївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування приміщення магазину по вулиці 8 Березня, 13 в місті Здолбунові, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Дати дозвіл громадянці Анікіній Ользі Леонтіївні , яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Смотрицького, 16 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення та виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею 0.004 гектара для обслуговування приміщення магазину-складу по вулиці 8 Березня, 13 в місті Здолбунові, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови міста Здолбунова.
2. Проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради до 01.01.2014 року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.